Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1757499120-opalyuvalniy-sezon-dedali-blizhche-chi-gotova-rivnenska-oblast
Рівненщина продовжує готуватися до холодів. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль
«Згідно з моїм розпорядженням, триває реалізація відповідного Плану заходів. Наразі у тепловому господарстві області виконали 85% із запланованих робіт. На реалізацію згаданих заходів вже використали 121 млн грн із запланованих 150 млн грн. Також тривають роботи у водопровідно-каналізаційному, житловому, дорожньо-мостовому господарстві, а також соціальній сфері. Попереду холодна пора. І наше завдання належним чином підготуватися до неї вже сьогодні», - сказав очільник області.
Також він додав, що вже підготовлено 820 котелень, 7 - капітально відремонтовано, а також котлів замінено та 63 відремонтовано. Окрім того, підготовлено 311 км теплових мереж, підготовлено 74 центральних теплових пункти. Заготовили 1249 т вугілля, 51 тис. куб. м дров, 2187 т пелетів.
За матеріалами РівнеОДА
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
опалення
сезон
підготовка
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи