Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1752127920-u-rivnomu-prezentuyut-vistavku-do-dnya-hreschennya-rusi-ta-dnya-ukrainskoi-derzhavnosti
На виставці під назвою «Духовний щит України» представлять унікальні експонати з колекції сакрального мистецтва музею, більшість з яких датовані XVII–XIX століттями.
Серед них — ікони, які нещодавно повернулися з реставрації, напрестольні, наперсні та натільні хрести, старовинні потири, плащаниця, вишиті хоругви початку ХХ століття.
Окрім того, відвідувачі також зможуть побачити факсимільну копію Пересопницького Євангелія — головної книги української державності, Острозьку Біблію та інші цінні речі.
Її відкриття відбудеться у п’ятницю 11 липня о 12:00 у виставковій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею.
Як зазначають організатори, усі представлені предмети не лише мають історичну та мистецьку цінність, а й є свідченням християнської традиції та духовної боротьби українського народу за свою державність.
За повідомленням Рівненської облради
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
виставка
музей
День Української Державності
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи