Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1750133520-zaginuv-na-harkivschini-v-rivnomu-poproschayutsya-z-poleglim-zahisnikom
Іван Васильович Лисенко народився 15 лютого 1985 року в Рівному. Навчався у ліцеї №2, згодом - у 23-й школі, а вищу освіту здобував у Рівненському державному гуманітарному університеті, де отримав ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю «Психологія».
Останній час працював у ТОВ «Ларус». Був технічно обдарованим: цікавився автомобілями, електронікою, вмів самостійно полагодити й налаштувати комп’ютер. Цікавився психологією. Був майстром своєї справи, відповідальним і надійним.
У січні 2025 року Івана мобілізували до лав ЗСУ.
На жаль, життя 40-річного солдата Івана Лисенка обірвалося 11 червня 2025 року у Харківській області.
У Івана залишилася лише мама - Наталія Іванівна. Він був її єдиним сином.
Прощання із загиблим Героєм Іваном Лисенком відбудеться у вівторок, 17 червня, о 10:00 на майдані Незалежності в Рівному. Заупокійна служба проходитиме у Свято-Покровському соборі, поховання — на кладовищі «Нове».
За повідомленням Рівнеради
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
війна
втрата
прощання
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи