Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1735038720-rivnenski-vchiteli-pochali-reestraciyu-dlya-prohodzhennya-sertifikacii
Від учора розпочалася реєстрація вчителів для проходження сертифікації. Вона триватиме до 6 січня. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
«Для педагогів Рівненщини визначена така квота: 63 учителі початкових класів, 47 учителів української мови та літератури, 45 учителів історії та громадянських дисциплін, 45 вчителів математики та 24 вчителі англійської мови. Узяти участь у сертифікації можуть педагоги, які мають стаж понад 2 роки, працюють викладачем вище зазначених предметів за основним місцем роботи і можуть надати довідку з місця роботи, яка це підтверджує», - розповів Сергій Подолін.
Також він зазначив, що учителі, які працюють за сумісництвом чи суміщенням, а також керівники та їхні заступники, які мають педагогічне навантаження з відповідних предметів, не зможуть узяти участі в сертифікації.
Пресслужба Рівненської ОДА
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
вчителі
сертифікація
реєстрація
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи