Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1658327976-netvo-rking--dobrogo-dnya-mi-z-rivnogo---organizuvali-dlya-vnutrishno-peremischenih-zhinok
Нетво́ркінг «Доброго дня, ми з Рівного!» організували для внутрішньо переміщених жінок, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням в Україну.
Реалізація проєкту стала можливою завдяки Представництву Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні. Автор ідеї – керівниця Індустріального гендерного комітету з реклами в Рівненській області Наталія Богданець.
Нетворкінг провели на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти. Від початку війни колектив закладу всіма силами допомагає як ЗСУ, так і людям, хто потребує навчання та перекваліфікації. Жінки, які приїхали в Рівне, лишили свої домівки, роботу, навчання, звичний спосіб життя, тому питання знайти роботу й опанувати за потреби нову професію – надважливе.
Під час нетворкінгу жінки поспілкувалися з представниками закладів освіти, зокрема, завідувачка кафедри економіки та управління бізнесом Рівненського державного гуманітарного університету Інна Дейнега ознайомила з інформацією щодо платформ отримання освіти. Про можливості працевлаштування у Рівному розповіла Оксана Харкіна, співвласниця компанії Garne.
Особливу підтримку жінкам-переселенкам надав Рівненський обласний центр зайнятості, який у воєнний час продовжує працювати та допомагати людям працевлаштуватися.
Після презентації освітніх послуг учасницям зустрічі провели екскурсію та познайомили із навчальними програмами та матеріально технічною базою для підготовки фахівців за спеціальностями: «адміністратор готельного бізнесу та туризму», «бариста», «швачка», «візажист», «перукар» «кухар-кондитер» та ін. Створення майданчику для формування мережі та самоорганізації вимушених переселенок – необхідний крок. Такі заходи неабияк допомагають жінкам, які були змушені покинути місце постійного проживання, соціалізуватися у нових умовах. Також учасниці нетворкінгу отримали унікальну можливість наживо поспілкуватися з психологом Іванною Голуб, яка провела арт-терапію та навчила жінок спеціалізованим практикам для використання щодня.
У підсумку обговорили формування плану подальшої діяльності та розвитку мережі, адже у воєнний час надважливою є підтримка та взаємодопомога.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
нетво́ркінг
жінки
Наталія Богданець
Фонд імені Фрідріха Еберта
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи