Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1609917285-na-dubrovichchini-viluchili-motopompu-kustarnogo-virobnictva-foto
Упродовж 12 місяців 2020 року до підрозділів поліції Рівненської області надійшло 1046 заяв та повідомлень, пов’язаних із незаконним видобутком бурштину, 210 із яких — мають ознаки кримінальних правопорушень.
На території Рівненської області тривають посилені заходи у протидії незаконному видобутку бурштину-сирцю. Поліцейські спільно з працівниками оперштабу та нацгвардійцями щодня проводять профілактичні рейди.
Зокрема, четвертого січня близько шостої години ранку під час відпрацювання території у лісовому масиві поблизу села Кривиця поліцейські Дубровицького відділення поліції спільно із оперштабом виявили мотопомпу кустарного виробництва. Її правоохоронці вилучили та помістили на територію відділення поліції.
А близько 14 години працівники Дубровицького відділення поліції та оперштабу на території Перебродівського лісництва виявили свіжі гідророзмиви ґрунту, мотопомпу та обладнання для незаконного видобутку «сонячного» каміння.
У результаті проведених заходів вилучено 86 мотопомп, 26 транспортних засобів, 2 тонни 797 кілограмів бурштину.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
Дубровиця
мотопомпа
поліція
кримінал
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи