Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1579417954-primischennya-idalni-v-budivli--ukrposhti--u-centri-rivnogo-vistavili-na-aukcion
Новий об’єкт виставлений на аукціон – приміщення їдальні в будівлі «Укрпошти» у центрі Рівного на вулиці Соборна, навпроти ЦУМу.Така інформація з'явилася у розділі Prozorro.Продажі.
Пише "Рівне Вечірнє".
У цій їдальні працівники пошти, та й інші рівняни, що працюють поблизу, могли недорого поїсти в обідню пору - "перше", "друге" і компот, кефір тощо. Тепер приміщення їдальні хочуть віддати в довгострокову оренду.
Початкову суму, яку пропонує викласти за це приміщення «Укрпошти» - 12 тисяч гривень. Пропозиції приймають до 22 січня. Виграє той, хто запропонує найбільшу суму.
Наголошується на вигідному розташуванні об'єкта в центральній частині міста. Щоправда, 2 поверх. Зате зручна транспортна розв’язка. Всі комунікації до приміщення підведені.
Загальна площа будівлі 105 кв.м.
За матеріалами https://rivnepost.rv.ua
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
укрпошта
їдальня
аукціон
суспільство
Прозоро
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи