Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1569665554-policiya-prodovzhue-viyavlyati-nelegalni-azs-na-rivnenschini-foto-video
За звітний період поліцейські територіальних відділів та відділень поліції припинили діяльність 21 незаконної АЗС, решта — перестали функціонувати самостійно у результаті здійснення роз’яснювальної та профілактичної роботи, спрямованої за запобігання порушенням вимог чинного законодавства.
Створені мобільні групи здійснили перевірки усіх 128 місць нелегального продажу палива.
За результатами перевірок поліцейські вже склали 18 адміністративних протоколів, слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за чотирма фактами.
Під час спільних контрольно-перевірочних заходів встановлюватиметься, чи законно працюють особи на АЗС, вивчатиметься питання законності встановлення на конкретних земельних ділянках об’єктів, які здійснюють нелегальний збут палива. У випадку виявлення порушень органами місцевого самоврядування будуть вживатися заходи для їх демонтажу. Відповідні органи у межах компетенції порушуватимуть питання про накладення арешту на пальне та визначення місць для його тимчасового зберігання.
Поліція Рівненської області нагадує, що здійснення господарської діяльності з обігу нафтопродуктів повинне відбуватися виключно у рамках чинного законодавства. На випадки виявлених порушень оперативно реагуватимуть відповідні органи.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
АЗС
поліція
нелегальні азс
пальне
кримінал
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи