Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1566207728-noviy-inklyuzivno-resursniy-centr-zapracyuvav-u-klesivskiy-otg-foto
Сучасний ІРЦ надаватиме підтримку дітям з особливими освітніми потребами, їхнім батькам та вчителям. Зараз у 3-х закладах освіти Клесівської ОТГ інклюзивне навчання організовано для 16 дітей.
«Інклюзивнареформа активно впроваджується на Рівненщині. Клесівська ОТГ створилася чи не найперша в області і ті зрушення в громаді є позитивним прикладом для усієї області. Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами – правильний пріоритет. Відкриваючи черговий ІРЦ, ми бачимо, що чужих дітей не буває», - зауважує обласний очільник освіти Григорій Таргонський.
У центрі облаштовано кабінети лікувальної фізкультури, логопеда, практичного психолога та дефектолога. Загальна площа приміщення становить близько 100 кв.м.
Селищний голова Клесівської ОТГ Василь Гринник зазначає, що з освітньої субвенції на створення закладу було виділено 200 тис. грн., а з місцевого – 300 тис. грн.
Нагадаємо, головні завдання ІРЦ − проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку, надання кваліфікованого супроводу при роботі з дитиною.
Присутні матері дітей з особливими освітніми потребами наголошують, що їх діти вимагають більше уваги, більше часу на навчання. Донині, вони залишалися з цим сам на сам. Однак, відсьогодні у новому центрі батькам надаватимуть професійні консультації, а діти будуть вчитися і отримуватимуть таку потрібну корекцію на місці.
За матеріалами РОДА
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
ірц
освіта
Клесів
інклюзивно-ресурсний центр
ОТГ
громада
суспільство
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи