Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1560270211-uryad-shvaliv-vsi-neobhidni-rishennya-abi-zapobigti-zrostannyu-cin-na-elektroenergiyu-prem-er-ministr
Кабінет Міністрів України схвалив всі необхідні рішення, аби запобігти зростанню цін на електроенергію з 1 липня – часу введення ринку електроенергії.
Про це в ефірі телеканалу «Віта» (Вінниця) сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
«Парламент у 2017 році ухвалив закон про ринок електроенергії. Уряд зобов’язаний вжити всіх заходів, аби з 1 липня ринок запрацював. Але! Не можна допустити зростання вартості електроенергії для людей і промисловості. Промисловість – це наш чинник зростання. І ми прийняли всі необхідні рішення, аби не допустити підвищення ціни для населення і обмежити зростання для промисловості. Це урядові рішення. Незалежний регулятор має ухвалити свої рішення і остаточно затвердити те, що схвалив Уряд. Тоді ніяких підвищень ціни не буде», – запевнив Володимир Гройсман.
За матеріалами КМУ.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
уряд
тарифи
електроенергія
Прем’єр-міністр
Гройсман
Українська стратегія
суспільство
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи