Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1558847580-voleybolisti-z-varashu-drugi-na-turniri-atomnikiv
Сьогодні завершився волейбольний турнір в залік Спартакіади підприємств атомної промисловості. В турнірі прийняли участь п’ять команд.
Команда Рівненської АЕС з однаковим рахунком 2:0 перемогла суперників з Нетішина, Енергодару та Южноукраїнська поступившись лише команді СООП(Жовті Води) і посіла друге місце на турнірі.
В цілому призова трійка турніру набула наступного вигляду: 3-є місце - ЗАЕС(Енергодар), 2-е місце – РАЕС(Вараш), 1-е місце – СООП(Жовті Води).
Команда РАЕС провела трунір в наступному складі: І. Ципан, І. Романчук, В. Бейзим, С. Москвич, А. Скоклюк, О. Струк, І. Полішук та капітан команди – А. Середа.
За матеріалами http://vse.rv.ua
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
спорт
турнір
атомна промисловість
спартакіада
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи