Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1556098920-rivnenski-vogneborci-pid-chas-pozhezhi-u-14-poverhivci-vryatuvali-dvoh-cholovikiv-foto
24 квітня о 07:47 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про те, що у місті Рівне на вулиці Дубенській у під’їзді житлового будинку відчувається запах диму.
На місце виклику негайно було направлено чотири чергових відділення рятувальників та оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС області. Після прибуття за вказаною адресою вогнеборці встановили, що з балкону квартири на дев’ятому поверсі чотирнадцяти поверхового житлового будинку іде дим.
Бійці ДСНС, піднявшись на вказаний поверх, за допомогою спецінструментів відкрили двері квартири. У задимленому помешканні вогнеборці виявили двох чоловіків, які спали. Людей негайно вивели на свіже повітря. За допомогою підручних засобів рятувальники ліквідували згорілий на балконі диван. О 08:08 пожежу було локалізовано, а о 08:09 повністю ліквідовано.
Завдяки вчасному повідомленню про пожежу та оперативним діям вогнеборців вдалося врятувати життя двох людей та не допустити знищення однокімнатної квартири.
До гасіння було залучено 5 одиниць спецтехніки ДСНС та 18 чоловік особового складу рятувальників.Наразі причини виникнення пожежі та завдані матеріальні збитки встановлюються.
За матеріалами ГУ ДСНС у Рівненській області.
ДСНС
рятувальники
Дубенська
пожежа
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи