Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1554234650-rivnenski-policeyski-kinologi-demonstruvali-rivnyanam-uspihi-chotirilapih-pomichnikiv
У 2018 році службові собаки виїжджали 375 разів на місця подій, були задіяні в 66 оперативно-розшукових та профілактичних заходах і допомогли виявити 107 кримінальних правопорушень. А вже з початку цього — «розкрили» 82 злочини, здійснивши 169 виїздів.
На утриманні Центру зараз — 26 чотирилапих поліцейських, у тому числі і пес спецпідрозділу КОРД. У кожного пса – службове «житло», розпорядок дня із дворазовим харчуванням у конкретно визначені години, прогулянка, клінічний огляд, прибирання, тренування і ненормований, як і у всіх поліцейських робочий день.
Обіймати посади у цьому поліцейському підрозділі можуть далеко не всі. Аби бути кінологом, необхідно не тільки любити тварин, а ще й мати терпіння, бути наполегливим. Та головне — любити цю роботу, тоді й вихованці досягатимуть успіхів на службі. В цьому переконані працівники кінологічного центру поліції області.
Рівненські кінологи пишаються своїми вихованцями, які змалку стають повноправними членами поліцейської родини, і можуть розповідати про них без упину.
Так, справжнім героєм серед чотирилапих поліцейських є цьогоріч німецька вівчарка Джері, яка допомогла затримати крадія і знайти безвісти зниклу жительку Радивилівщини.
Тож побажаймо працівникам кінологічного центру з нагоди 25-річниці з дня створення служби подальших успіхів разом із чотирилапими поліцейськими в оперативно-службовій діяльності.
Джерело: Офіційний сайт Національної поліції: https://rv.npu.gov.ua
демонстрували чотирилапих
поліцейські-кінологи
25-річниця з дня створення кінологічної служби
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи