Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1550731471-vin-buv-vidkritim-do-zhittya----takim-pam-yatayut-oleksandra-hrapachenka-u-yogo-ridnomu-universiteti-video
«Він був особливим. Він дивився на світ своїми очима, не якимись зашораними очима із книжок, чи якихось там теорій – він був відкритим до життя і таким ми його будемо пам’ятати», - Юрій Мельничук, доцент кафедри театральної режисури РДГУ. «Він був позитивний, він був щирий, він був веселий, він вмів робити настрій», - Тетяна Віннік, одногрупниця Олександра Храпаченка. «Я хочу сказати, що ми гордимося, що в нас вчилися такі студенти», - Руслан Постоловський, ректор РДГУ.
«Він був особливим. Він дивився на світ своїми очима, не якимись зашораними очима із книжок, чи якихось там теорій – він був відкритим до життя і таким ми його будемо пам’ятати», - Юрій Мельничук, доцент кафедри театральної режисури РДГУ.
«Він був позитивний, він був щирий, він був веселий, він вмів робити настрій», - Тетяна Віннік, одногрупниця Олександра Храпаченка.
«Я хочу сказати, що ми гордимося, що в нас вчилися такі студенти», - Руслан Постоловський, ректор РДГУ.
За матеріалами https://ritm.tv
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
Олександр Храпаченко
майдан
Небесна Сотня
вшанування
суспільство
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи