Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1548491150-u-rivnomu-shahray-vimaniv-ponad-11-tisyach-griven-za-remont-i-perevirku-gazovogo-lichilnika
Представившись працівниками сервісного центру підприємства, під приводом перевірки лічильників газу, невідомий ошукав двох жительок обласного центру.
24 січня до поліції повідомила 89-річна рівнянка, що до її помешкання навідався чоловік і під приводом заміни запчастини до газового лічильника заволодів її грошовими коштами в сумі 450 гривень.
Також 25 січня за допомогою до поліції звернулась 87-річна жителька обласного центру, що після візиту чоловіка, який начебто перевіряв газовий лічильник і запропонував придбати пристрій для економії витрат газу, вона виявила відсутність грошових коштів у сумі 11000 гривень.
За обома фактами поліцейські проводять досудове розслідування та вкотре наголошують громадянам не впускати у помешкання підозрілих осіб, які видають себе за працівників будь-якої установи чи організації, а також не реагувати на їхні пропозиції, особливо платні.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
повірка
газовий лічильник
шахрайство
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи