Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1542004162-u-rivnomu-prodayut-kovbasu-z-syurprizom-foto
Фото не надто привабливої для їжі ковбаси розмістила рівнянка Наталія Черниш у спільноті «Вилка Мікс Рівне».
Як зазначає жінка, це салямі «Царська», і придбала вона її за 130 грн за кг. Тож повинна вона бути більш-менш якісною.
Тим часом користувачі соцмережі намагаються вгадати, чим може виявитися та чорна пляма.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
ковбаса
якість
їжа
салямі
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи