Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1541827903-popri-spalah-zahvoryuvannya-na-kir-u-shkoli-na-rivnenschini-karantin-vvoditi-ne-zbirayutsya-video
З початку навчального року у Квасилівському НВК «школа ліцей» на кір захворіло 73 дитини. Лише за останній тиждень 14. Батьки б’ють на сполох. Дехто вважає, що школу варто закрити на карантин. Проте директор освітнього закладу запевняє, що ситуацію контролюють. Більше, далі у сюжеті "Рівне 1".
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
кір
захворювання
Квасилів
школа
дитсадок
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи