Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1541744889-park-na-rivnenschini-ozelenyat
У Здолбунові влаштують природозахисну акцію. Цієї суботи, 10 листопада, у міському гідропарку висадять молоді червонолисті дуби.
Планують розмістити дерева вздовж пішохідної доріжки, що з'єднує вулицю Нову та власне сам гідропарк.
Початок о 13.00.
Це вже не перша акція з озеленення, яку проводять у міському гідропарку. Тут висаджували вже дерева воїни, волонтери та громадські активісти. На жаль, деякі дерева не приймаються, окремі викопують недобросовісні жителі. Тому парк досі потребує нових дерев, аби потім радувати своїх гостей приємним затінком.
Здолбунів
Міський гідропарк
парк
озеленення
дуб
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи