Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1541404902-nevidomi-vderlisya-do-hramu-na-rivnenschini-i-pograbuvali-yogo
У с. Українка Острозького району пограбували Свято-Троїцький храм, де відбуваються служби УПЦ МП. Про це повідомляє сайт єпархії.
З храму зникли три старинні ікони та напрестольний хрест. Злодії зайшли до приміщення через бокові двері. Помітили сліди пограбування минулої п’ятниці.
Поліція вже працювала на місці події. Наразі тривають слідчі дії.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
поліція
храм
УПУ МП
пограбування
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи