Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1541065255-pidlitok-vtik-z-domu-na-dubenschini-azh-do-rivnogo-bo-nad-nim-vchinyali-fizichne-nasilstvo
Вчора, близько 20 години, патрульні отримали виклик, що на вулиці Боярка ходить 15-річний хлопець, який втік з дому.
Під час спілкування з юнаком поліцейські з'ясували, що він напівсирота, проживає в Дубенському районі з 68-річним дідусем, який зі слів хлопця, постійно вчиняє над ним фізичне насильство. Юнак повідомив, що з вівторка ночує в Рівному на дворі на лавочці та протягом доби нічого не їв, тому патрульні нагодували його.
Наразі юнак перебуває в безпеці. Його передали працівникам поліції Дубенського ВП. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Рівненської області.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
втік з дому
Дубенщина
фізичне насильство
хлопець
Підліток
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи