Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1540974832-zhitel-rivnenschini-otruivsya-gribami
23 жовтня до реанімаційного відділення Дубенської ЦРЛ госпіталізували жителя м. Дубно 1973 року народження.
Він отруївся грибами. Медики оцінюють його стан як середньої важкості. Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Рівненській області.
Жителям Рівненщини вкотре нагадують про безпеку збирання та споживання грибів. Рятувальники підготували спеціальну пам’ятку.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
гриби
отруєння
тихе полювання
Дубно
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи