Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1540362464-u-zdolbunovi-za-privitannya--slava-ukraini--uchnya-postavili-v-kutok-video
За привітання «Слава Україні» вчитель схопив його за вухо і поставив у куток. Про це стверджує восьмикласник зі Здолбунова.
Сталося це у четвер. Про це написала на своїй сторінці у Фейсбуку мама школяра. А вчора написала заяву до поліції, в школі створили спеціальну комісію. Захищати свою честь і гідність планує також педагог.
Валентина Гордич-Рудакова з UA: Рівне – з подробицями.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
Здолбунів
патріотизм
«Слава Україні»
школа
учень
вчитель
педагогіка
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи