Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1540215275-schob-viklikati-gazovikiv-u-sarnah-treba-telefonuvati-do-miscevih-ryatuvalnikiv
Відсутній зв'язок лінії 104 аварійної диспетчерської служби газу у Сарнах. Про це повідомляє Пожежно-рятувальна Сарни на своїй сторінці у Фейсбуку.
Як зазначають рятувальники, до частини надійшов відповідний лист від Сарненського відділення ПАТ «Рівнегаз». У ньому йдеться про те, що зв’язку нема ще з 7 год ранку.
Тож рятувальники просять у разі екстреної ситуації, яка повязана з аварійною службою газу, повідомляти про це за номерами 101 та 112.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
Сарни
рятувальники
газовики
аварійна диспетчерська служба газу
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи