Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1539936176-na-rivnenschini-ledve-ne-vibuhnula-azs-foto
Сьогодні, 19 жовтня, на АЗС у селі Опарипси, що на Радивилівщині, палала вантажівка.
У той час водії інших ваговозів мирно спали. Тож їх почали негайно будити, аби ті забрали свої автомобілі подалі від небезпеки. Існувала загроза вибуху. І поліцейські почали гасити полум’я власноруч. Згодом прибули рятувальники і ліквідували пожежу.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, кабіна водія вантажівки згоріла повністю. Усередині поліцейські виявили газовий примус. Обидва водії вантажівки перебували у стані сп’яніння та спали. Працівник АЗС, який вчасно побачив вогонь, витягнув одного з них із кабіни та викликав поліцію.
На місці працює слідчо-оперативна група. Усі обставини події встановлюються.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
пожежа
вантажівка
АЗС
вибух
небезпека
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи