Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1539531046-simbioz-ukrainsko-amerikanskogo-muzichnogo-mistectva-u-rivnomu
15 жовтня вперше у Рівному відбудеться вечір неймовірної музики у виконанні артистів зі Сполучених Штатів Америки - Тарін Харбрідж, Джоя Ханна, Бена Лашея, Євгенія Довгалюка, Мії Довгалюк, Кирила Кузими та зразкового фольклорного ансамблю ''Уляночка'' з Рівного. Звучатиме музика Баха, Скорика, Ньютона, Кейса та багатьох інших. Це дійство відбудеться у Міському будинку культури в парку Т. Шевченка. Вхід безкоштовний. Початок о 17.30, інформує Міський будинок культури на своїй сторінці у Фейсбук.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи