Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1539451546-na-dubrovichchini-bilya-povstanskoi-mogili-visadili-dubi
Біля підніжжя Кургану - могили, де поховані українські повстанці на Курашській горі, висадили дуби. Саджали дерева воїн УПА Степан Бакунець разом із головою Дубровицької райдержадміністрації Миколою Петрушком. Долучилися до посадки червоного дуба і голова районної ради Микола Кухарець, Соломіївський сільський голова Олег Білотіл та Бережницький - Мирослав Кремезь. Посадковий матеріал надав ДП "Сарненський лісгосп", інформує сайт Дубровицької РДА.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
повстанська могила
дуби
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи