Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1539235505-u-rivnomu-zvilnyayutsya-vodii-shvidkih-video
Четверо водіїв Рівненської станції екстреної швидкої медичної допомоги звільнилися з початку жовтня.
Про це журналістам UA:Рівне повідомив головний лікар станції Валерій Ковальчук. За його словами, причина - низька заробітна плата. Через відсутність водіїв зменшили і кількість карет швидкої.
Деталі - у сюжеті UA:Рівне.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
швидка
водій
звільнення
Рівненська станція екстреної швидкої медичної допомоги
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи