Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1538285235-na-rivnenschini-vidkrili-sezon-osinnih-yarmarkiv-video
Перший ярмарок влаштували на новій локації – у парку "Хімік" на "Ювілейному".
Вчора майже три сотні сільгоспвиробників з усієї області торгували з 8-ї ранку і до останнього покупця. Детальніше в сюжеті UA: Рівне.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
ярмарок
осінь
торгівля
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи