Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1535715810-naykraschih-notariusiv-rivnenschini-vidznachili-nagorodami-foto
Цієї неділі працівники нотаріальної галузі відзначатимуть своє професійне свято. З цієї нагоди у Рівному відзначили найкращих фахівців галузі. До урочистого нагородження з нагоди Дня нотаріату долучилися перший заступник голови ОДА Віталій Ундір разом із керівниками області та міста.
«Хочу побажати нотаріальній спільноті Рівненщини і надалі залишатися взірцем чесності та відповідальності. Адже саме ваші підпис та печатка для людей є гарантією законності підписаних угод та вчинених дій. Від професійності дій нотаріуса залежать долі громадян», - звернувся з привітанням Віталій Ундір.
Найкращим працівникам нотаріальної сфери вручили почесні грамоти, значки та квіти – за високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю.
Нагадаємо, 2 вересня відзначається професійне свято – День нотаріату, яке було запроваджено Указом Президента України від 22 лютого 2010 року №211/2010.
За матеріалами прес-служби РОДА.
суспільство
відзнака
нотаріуси
нагороди
нотаріат
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи