Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1535035282-v-ostrozkomu-rayoni-nevdovzi-mozhe-buti-utvorena-persha-otg
«Процес об’єднання розпочався у березні цього року, коли Мощаницький сільський голова Олександр Чубик видав розпорядження та запросив до об'єднання з Мощаницею шість сусідніх громад Острозького району. Згоду на формування ОТГ дали лише три з них: Вельбівне, Почапки та Тесів. Проте Тесівська громада не має спільної межі із Мощаницькою, а тому, наразі, вони не можуть об'єднуватись. Тож в кінці червня була утворена спільна робоча група з представників трьох сільрад. Однак на етапі других громадських обговорень Почапківська сільська рада різко змінила свою позицію і передумала об'єднуватись із Мощаницею. Тому в ОДА для отримання висновків був направлений новий проект рішення згідно якого ОТГ має утворитись з двох суб'єктів: Мощаницької та Вельбівненської громад. Така об'єднана громада матиме приблизно 3,9 тис. населення. Експерти ЦРМС постійно консультують учасників процесу», - наголосив він.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
ОТГ
громада
ЦРМС
програма U-LEAD з Європою
реформа
децентралізація
суспільство
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи