Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1534688003-na-avtodorozi--kiiv-chop--nepodalik-sela-babin-trapilas-dtp-foto
У суботу, 18 серпня, о 17:10 на автодорозі «Київ-Чоп» неподалік села Бабин Гощанського району співробітники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини надавали допомогу працівникам ДП «Рівнеоблавтодор» по змиванню палива-мастильних матеріалів з проїжджої частини дороги після дорожньо-транспортної пригоди.
Легковик потрапив у відбійник. На момент пригоди в салоні перебував водій та пасажир. Ніхто з них не постраждав. На даний час усі обставини з’ясовують працівники поліції.
За матеріалами ГУ ДСНС України у Рівненській області.
рятувальники
ДСНС
поліція
Бабин
Гоща
ДТП
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи