Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1534350896-antiaromoterapiya--rivnyani-oburyuyutsya-cherez-gori-smittya-foto
Мешканці Рівного не вперше обурюються через гори сміття, яке відповідні служби не завжди вивозять вчасно. Цього разу своє невдоволення висловила відома рівнянка Oxana Ignatyuk.
Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук та поділилася світлинами «антиаромотерапії».
До слова, подібне явище також часто спостерігають мешканці інших мікрорайонів міста. У соцмережах громадяни нарікають на роботу «КАТП-1728», мовляв, після «Санкому» краще не стало, а то й гірше. Таким чином рівняни привертають увагу до проблеми, кажуть, хочуть небагато - своєчасного вивезення відходів, особливо у спекотну погоду.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
сміття
відходи
вивезення сміття
Санком
КАТП-1728
Оксана Ігнатюк
екологія
суспільство
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи