Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1531035821-yak-u-rivnomu-obirali-direktora-sterilizaciynogo-centru-video
Днями у приймальні міського голови зібралися чи не всі зоозахисники міста. Вони сперечалися між собою, адже кожен вболівав за свого кандидата: одні за Оксану, інші за Наталю.
Тим часом, Наталія Ющук, у свою чергу, запевняє, що з тваринами працює вже більше 20 років, тому директором Рівненського стерилізаційного центру бачить себе.
Як відбувалася дискусія, бачили журналісти ТРК «Ритм».
За матеріалами https://ritm.tv
суспільство
місто
Наталія Ющук
зоозахист
тварини
стерилізаційний центр
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи