Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1529137004-rivnenski-sportsmenki-zmagayutsya-u-mizhnarodnomu-turniri--bratislava-cup
У четвер, 14 червня о 22:00 рівненські гімнастки СК «Золота осінь» поїхали у столицю Словаччини Братиславу. Там у суботу, 16 червня, спортсменки змагатимуться у Міжнародному турнірі «Bratislava Cup».
У неділю відбудеться фінал - на килим вийдуть кращі з кращих.
Всього на турнір поїхало 14 спортсменок СК «Золота осінь» із Рівного та нетішинського відділення.
Для спортсменок це останні змагання сезону. Далі влітку на них чекає кілька етапів групових зборів у рамках підготовки до нового змагального сезону.
За матеріалами http://vse.rv.ua
спорт
гімнастика
Bratislava Cup
турнір
спортсменки
Золота осінь
гімнастки
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи