Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1527847988-na-dityachomu-maydanchiku-rivnyani-vpiymali-zmiyu-foto
У Рівному 31 травня за викликом рятувальників спеціаліст Рівненського зоопарку у центрі міста відловив вужа звичайного, якого помітили громадяни на дитячому майданчику. Пише http://radiotrek.rv.ua
Плазуна забрали та відвезли до водойми подалі від людей.
Нагадаємо, раніше рівняни скаржилися на те, що багато вужів бачили поблизу стадіону «Авангард».
Загалом, від початку року на Рівненщині зафіксували два випадки укусів зміями дітей. Після цього на Рівненщину оперативно завезли необхідну кількість доз антитоксину.
Громадянам нагадують бути обережними під час прогулянок на природі.
Фото: Рівненський зоопарк.
За матеріалами http://radiotrek.rv.ua
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
вуж
змія
діти
укус змії
безпека
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи