Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1521267765-diti-autisti-sluhali--zvuki-vsesvitu--vid-andreyusa-sutuginasa-video
Рівненські діти-аутисти відчули космічну енергію. Їм допоміг майстер, котрий здатен почути «всі звуки Всесвіту», Андреюс Сутугінас з Прибалтики.
Андреюс провів групове заняття музичної терапії для дітей з аутизмом за допомогою звуків музики і вібрації. Всесвітньовідомий звукотерапевт власник унікальної колекції архаїчних інструментів, зібраних з усього світу, які використовуються в терапії.
У Рівненському спеціалізованому центрі для дітей з аутизмом навчаються більш як півсотні дітей. Психологи й педагоги впевнені, що музична терапія дає позитивний результат і на групових заняттях при роботі з «важкими» дітьми.
За матеріалами http://ritm.tv
суспільство
діти-аутисти
Прибалтика
Андреюс Сутугінас
гонги
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи