Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1519766021-yak-griyutsya-rivnyani-u-centri-mista-video
З 11 години і до самого вечора в центрі Рівного біля органного залу працює один із поставлених пунктів обігріву від рятувальної служби. Працівники ДСНС радо зустрічають громадян гарячим солодким чаєм та шерстяним пледом.
За матеріалами http://ritm.tv
суспільство
мороз
органний зал
обігрів
ДСНС
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи