Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1518948911-rivnyani-virishuyut-scho-bude-z-parkom-na-grabniku
19 лютого в Open Office Платформи взаємодій “Простір” (вул. Соборна, 11, НУВГП) відбудеться обговорення облаштування парку на Грабнику. Початок о 18.00.
Захід організований в рамках публічних консультацій, які тривають з 1 по 20 лютого. Усі бажаючі мають можливість ознайомитися з концепцією майбутнього парку (див. за посиланням: https://goo.gl/6CVSRp) та висловити свою думку щодо пропозиції. Так, відгук можна надати, заповнивши анкету за посиланням: https://goo.gl/4TZsMy або на електронну пошту: rivne.public.consultations@gmail.com.
За більш детальною інформацією щодо заходу звертайтеся за телефоном: (068) 5722364, Оксана Майборода
Громадське обговорення організовано учасниками Коаліції громадських організацій Рада реформ Рівного та Громадянська мережа ОПОРА / Рівне у партнерстві з Платформа взаємодій «Простір» та Urban Form.
Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «Ефективне управління та роль мешканців», який впроваджується Рівненської обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА».
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
парк
Грабник
громадське обговорення
Простір
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи