Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1517502688-biyciv-z-rivnenschini-zaproshuyut-vzyati-uchast-u-mizhnarodnih-zmagannyah
Нині триває відбір на участь в «Іграх Нескорених 2018», які відбудуться з 20 по 27 жовтня в Сіднеї (Австралія). Від України поїдуть 15 бійців. Вони змагатимуться з понад півтисячею учасників з 18 країн світу. Про це повідомляє Рівненська ОДА.
Взяти участь у відкритому спортивному тестуванні можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції та Служби безпеки.
Також поборотися за місце в українській збірній можуть добровольці, у яких є статус учасника бойових дій і які отримали травми під час виконання своїх службових обов'язків у зоні АТО або в складі миротворчих місій за кордоном.
Анкети приймаються до 25 лютого.
Збірна України вперше брала участь в Іграх Нескорених в 2017 році в Канаді. Тоді завоювали 14 медалей: вісім золотих, три срібних і три бронзових.
Ігри Нескорених (Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцем Уельський Гаррі в 2014 році. Тут беруть участь військовослужбовці та ветерани з інвалідністю, отриманої під час виконання службових обов'язків.
воїни
бійці
Ігри Нескорених
міжнародні змагання
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи