Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1515564810-golovu-kvasilivskoi-selischnoi-radi-premiyuvali-foto
Рішення щомісячно преміювати голову Квасилівської селищної ради Степана Горбатюка у розмірі 150 відсотків та встановити йому надбавку в розмірі 50 відсотків від посадового окладу прийняли депутати на одній із сесій.
Але й такої щедрості обранцям, очевидно, виявилося замало, тож вони доповнили рішення дворічної давнини окремим пунктом про преміювання селищного голови до державних та професійних свят в розмірі посадового окладу в межах фонду преміювання та фонду оплати праці.
За матеріалами http://kvasyliv.rv.ua
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
Квасилівська селищна рада
Степан Горбатюк
депутати
преміювання
влада
суспільство
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи