Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1514701905-na-rivnenschini-zhinkam-u-rik-sobaki-pasuvatimut-prikrasi-z-burshtinu
Як відомо, символ 2018 року за східним календарем є жовта Собака. З точки зору вибору наряду на новорічну ніч, поліським модницям можна сказати, що пощастило. Адже жовтий – колір золота, сонця та бурштину, кажуть астрологи. А отже «сонячне каміння» (яке копають в поліських районах Рівненщини) та вироби з нього - це якраз те, що треба, пише Північ-інфо.
А тому, не потрібно задумуватися над тим у чому зустрічати Новий рік, вдягніть будь-що і просто додайте одну або кілька прикрас із бурштину.
Щодо подарунків, якими ви хочете вразити своїх рідних та гостей, то не знайдете нічого кращого, за жовтого «бурштинового» собаку, як символ наступного року.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
прикраси з бурштину
пасують жінкам
у рік собаки
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи