Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1513763603-na-ostrozhchini-vnaslidok-dtp-postrazhdalo-p-yatero-osib-foto
Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селі Грем’яче на автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» за участі маршрутного таксі та легкового автомобіля до поліції надійшло 19 грудня о 17:15 год.
За попередньою інформацією, 45-річний житель Острозького району, водій автомобіля "Dacia Logan", виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з маршрутним транспортним засобом "Еталон", у якому перебувало 15 пасажирів. Внаслідок зіткнення автобус з’їхав на узбіччя.
Водія "Dacia Logan" та трьох пасажирів маршрутного транспортного засобу із тілесними ушкодженнями різної тяжкості госпіталізували в травматологічне відділення Острозької ЦРЛ. Ще одну пасажирку автобуса після надання медичної допомоги відпустили додому. В обох водіїв відібрані зразки крові на предмет виявлення алкоголю.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
ДТП
Острог
Городище-Рівне-Старокостянтинів
Грем’яче
постраждалі
поліція
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи