Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1512749137-u-rivnomu-prezentuyut-knigu-pro-cheske-poselennya-na-rivnenschini-anons
Презентація книги «Гульча чеська на Волині» відбудеться у Рівненському обласному краєзнавчому музеї 28 грудня о 12:00.
Книга «Гульча чеська на Волині» (опис життя у 1870–1947 роках) чеською мовою авторів Їржі Бонека, Мануше Манової, Вацлава Старека вперше побачила світ у 1992 році в Чехії. Цьогоріч її переклали українською.
У програмі заходу презентація книжки, виступ перекладача В’ячеслава Шляхова та колективу, який працював над створенням книжки, виступи гостей народного аматорського вокального жіночого ансамблю «Гільчанське джерело» (керівник Тетяна Ковальчук).
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
Здолбунівщина
«Гульча чеська на Волині»
Рівненський обласний краєзнавчий музей
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи