Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1512678608-poroshenko-mae-zaprositi-fbr-dlya-ekspertizi-zapisiv-gpu-nalivaychenko-video
Президент Порошенко має запросити фахівців Федерального бюро розслідування США для експертизи записів, представлених Генеральною прокуратурою України, зокрема начебто розмови Михайла Саакакашвілі з Сергієм Курченком, або відрядити до США з таким завданням українських фахівців.
Про це лідер руху "Справедливість", екс-глава СБУ Валентин Наливайченко заявив в ефірі політичного ток-шоу “Український формат” на телеканалі NewsOne.
“Представників ФБР потрібно не виштовхувати з України, а навпаки, залучити до проведення міжнародної експертизи. З їхньою допомогою можна буде на лише підтвердити автентичність, або неавтентичність записів, але й повернути довіру до роботи правоохоронців”, - наголосив він.
запросити ФБР
для експертизи записів ГПУ
Наливайченко
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи