Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1512201011-za-nezakonniy-vidobutok-burshtinu-na-rivnenschini-zaplatit-zapovidnik-i-derzhlisagentstvo-ukraini
Київський еколого-культурний центр (КЕКЦ) постійно перевіряє дотримання заповідного режиму в нацпарках і заповідниках різних областей України. Нещодавно центр виявив нелегальний видобуток бурштину на території Рівненського заповідника. Про це пише Північ-інфо.
Видобуток бурштину в заповіднику відбувалася на 25 га. Екоінспекція підрахувала збитки, це понад 5 мільйонів гривень. І ще 743 тисяч гривень -за нелегальну вирубку дерев. Ці кошти виплатить заповідник.
Київський центр також звернувся в Держлісагентство України з вимогою пояснити, чому в підпорядкованому йому заповіднику відбуваються такі грубі порушення. Як повідомляє Український лісовий портал, керівництво Держлісагентства буде покарано.
рівне
новини рівного
новини рівненщини
рівненські новини
видобування бурштину
заповідник
Держлісагентство України
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи