Постійне посилання: https://www.rvnews.rv.ua/post/view/1509792852-na-rivnenschini-znovu-smertelna-dtp-zhinka-y-ditina-zaginuli-sche-troe-v-likarni-foto
Третього листопада близько 20:00 на автодорозі сполученням «Березне - Балашівка» автомобіль «Mercedes-Benz E210» злетів у кювет.
Слідчі на місці пригоди встановили, що 30-річний мешканець Березнівського району, водій автомобіля «Mercedes-Benz E210» на іноземній реєстрації не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та з’їхав у кювет.
Унаслідок ДТП 29-річна дружина водія загинула від отриманих травм на місці. Їхній 4-річний син помер у реанімаційному відділенні райлікарні.
В автомобілі перебували ще двоє дітей подружжя: 5-річного та півторарічного хлопчиків з тяжкими травмами голови госпіталізували у реанімацію. 19-річна сестра померлої госпіталізована в хірургічне відділення Березнівської центральної районної лікарні з переломом грудного відділу хребта та численними травмами.
Водій автомобіля отримав незначні тілесні ушкодження та від госпіталізації відмовився. За попередньою інформацією він був тверезий.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України.
За матеріалами відділу комунікації поліції Рівненської області.
постраждалі
поліція
смертельна ДТП
автомобіль Mercedes-Benz E210
Березне - Балашівка
рівненські новини
новини рівненщини
новини рівного
рівне
Вибрано елементів :
Перетягніть файли сюди, щоб завантажити
або
Максимальний розмір файлу : 50 Мб
Вибрані елементи